Muzeum Figur Woskowych

Nową atrakcją w Niechorzu, stworzoną w 2015 roku jest Muzeum Figur Woskowych, zorganizowane na wzór najsłynniejszej wystawy podobizn znanych postaci, wykonanych z wosku - Muzeum Madame Tussaud.

Atrakcja ta zadziwia i jednocześnie zachwyca wszystkich. Spotkać tu się można zarówno z postaciami historycznymi, bohaterami filmów, celebrytami, gwiazdami showbiznesu, jak i politykami i wieloma innymi. Goście Muzeum zobaczą na przykład na własne oczy Micka Jaggera, Leonarda da Vinci, Gandalfa, Jacka Sparrowa, Roosvelta, Churchilla, Lady Gagę, Shreka czy Harrego Pottera. Jak widać zatem, stacjonuje tu cała śmietanka znanych postaci, zarówno tych realnych, jak i fikcyjnych, których jest jednak znacznie więcej niż te wymienione.

Dodatkową, niezwykle ciekawą atrakcją są także obrazy 3D, porywające zwiedzających do całkiem innego świata iluzji. Muzeum Figur Woskowych w Niechorzu to fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Wizyta tutaj to niezapomniane przeżycie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, przenoszące wszystkich do świata bajek, filmów, showbiznesu, historii, muzyki czy magii.

Muzeum znajduje się tuż obok Latarni Morskiej, w sali nad restauracją Shark.


Dostępne są pensjonaty w Niechorzu blisko morza, dzięki czemu w każdej chwili mamy dostęp do morskich i słonecznych kąpieli. 

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki do Muzeum Figur Woskowych w sąsiedztwie latarni w Niechorzu:

  • bilet ulgowy - 14 zł
  • bilet normalny - 16 zł
  • rodzinne - model 2+1 za 42 zł, 2+2 za 54 zł, 2+3 za 66 zł

To muzeum stworzone na wzór najsłynniejszej wystawy woskowych postaci - Muzeum Madame Tussaud. W jednym miejscu, spotkać tu można jednocześnie Leonarda da Vinci, Roosvelta, Micka Jaggera, Jacka Sparrowa, GandalfaShreka, Lady Gagę, Harrego Pottera czy inne znane postaci. Ponadto, podziwiać można także obrazy 3D, serwujące zwiedzającym imponującą dawkę iluzji.

Komentarze (4)
ireneusz 26.07.2015 18:25

totalna tandeta szkoda kasy na obejrzenie kilku figurek kiepskiej jakości !!!!!!!

Wiki Riki Wiki Riki 26.08.2015 00:26

witam-54 zł dla 4 osobowej rodziny?nie zdążyłam się rozpędzić, a właściwie szykowałam się do dalszej drogi, aż tu nagle KONIEC ZWIEDZANIA...pytam męża- co to już koniec?a no koniec!może się rozkręca dopiero?w reklamie wystawy jest zdjęcie znanej pani, a w muzeum jej nie ma....kłamstwo!!!

leon 27.06.2018 14:10

sasa

Anonim 30.08.2021 15:30

Szkoda, pieniędzy. I ta kobieta na dzień dobry, która sprzedaje bilety. Masakra

Dodaj komentarz