Plaża w Niechorzu

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Niechorze posiada kilka wyznaczonych, strzeżonych kąpielisk. Pierwsze z nich, obejmujące 200 metrów linii plaży rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ulicy Starowiejskiej, w kierunku wschodnim, aż do zejścia przy ulicy Pomorskiej. Kolejne 100 metrów strzeżonej plaży rozciąga się na odcinku od zejścia przy ulicy Krakowskiej na wschód, do zejścia plażowego przy Szczecińskiej. Jest jeszcze kąpielisko na 200 metrowej linii plaży ciągnące się od zejścia plażowego będącego przedłużeniem ulicy Leśnej w kierunku wschodnim do zejścia nieopodal ulicy Wschodniej.

W sezonie letnim, co 100 metrów rozstawione są wyposażone stanowiska ratowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem plażowiczów codziennie od 10:00 do 18:00.

Na plaży, co roku dostępne są także zjeżdżalnia i typowo komercyjne atrakcje, takie jak przejażdżki skuterami wodnymi, jazda na bananie za motorówką lub rejsy statkami wycieczkowymi.

Najwygodniejszym dojściem na plażę dla osób niepełnosprawnych będzie ulica Pocztowa.

Jeśli ktoś ma ochotę wybrać się na plażę z pieskiem powinien natomiast wybrać zejście nr 18, zlokalizowane przy ulicy Klifowej.


Dostępne są pensjonaty w Niechorzu blisko morza, dzięki czemu w każdej chwili mamy dostęp do morskich i słonecznych kąpieli. 


Mini przewodnik

W Niechorzu wyznaczonych jest kilka strzeżonych kąpielisk. Pierwsze z nich, obejmuje 200 m linii plaży i rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ul. Starowiejskiej na wschód. Kolejne - 100 m plaży, rozciąga się od zejścia przy ul. Krakowskiej na wschód. Trzecie kąpielisko - 200 m linii brzegowej, ciągnie się od zejścia plażowego przy ul. Leśnej, także na wschód.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja