Przystań rybacka

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Niechorzu, na plaży nieopodal ulicy Pocztowej, znajduje się przystań rybacka. Podległa jest ona Urzędowi Morskiemu w Szczecinie. W ramach tej bazy znajduje się akwatorium o powierzchni 0,0141 km², szerokie średnio na 100 metrów (licząc od linii brzegu). W skład wyposażenia przystani wchodzą dalba wyciągowa oraz dwa pomosty rybackie – o długości 62,5 m i 53,95 m. Kutry rybackie miejscowych rybaków poznać można po oznakowaniu "NIE", znajdującym się na burcie.

Lokalna baza gastronomiczna opiera się właśnie na rybach świeżo złowionych przez lokalnych rybaków, turyści jednak także mogą kupić ryby bezpośrednio z kutra. Są tanie i smaczne, idealne na grilla. W dodatku zacumowane łodzie, morze i plaża stanowią idealne tło do pięknych pamiątkowych fotografii z wakacji.

Mini przewodnik

Mieści się ona na plaży, nieopodal ulicy Pocztowej. W skład wyposażenia przystani wchodzą dalba wyciągowa i 2 pomosty rybackie. Tutejsze kutry rybackie oznaczone są na burcie napisem "NIE". Wcześnie rano, można tu kupić także ryby bezpośrednio z łodzi, od rybaków. Zacumowane kutry, morze i plaża tworzą piękne i uwielbiane przez turystów tło do pamiątkowych zdjęć.


Opinie

Anonim
25.07.2023 18:17

Anonim
25.07.2023 18:17

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja