Chrupiący konkurs z Crispy Natural z okazji Festiwalu kulinarnego „Zapomniane Smaki” w Niechorzu

Już od dziś do niedzieli chrupiące stoisko Crispy Natural gości na Festiwalu Kulinarnych „Zapomniane Smaki” w NiechorzuProducent suszonych i chrupiących plasterków owoców, warzyw i sera jest sponsorem nagród, które już teraz możecie wygrać w naszym konkursie!

Uczestnicy Festiwalu Kulinarnego „Zapomniane Smaki” (18.07.-20.07.) mogą nie tylko skosztować produktów regionalnych z całej Polski, ale również poznają sposoby łączenia składników potraw, tak aby nie traciły one na walorach smakowych, w czasie kulinarnego show.

Ten weekend w Niechorzu to również okazja do spróbowania i pochrupania produktów Crispy Natural. Na stoisku producenta zdrowych chipsów na najmłodszych uczestników czekają również ciekawe zabawy i konkursy z nagrodami, a na dorosłych – konsultacje z dietetykiem!

My natomiast mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów ufundowanych przez właściciela marki Crispy Natural.


Wystarczy, że wyślecie maila na konkurs.crispy.natural@gmail.com i wymieńcie pięć owoców lub warzyw, które można znaleźć w paczkach Crispy Natural.
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 20 lipca - niedzieli do godz. 20.00.
Dodano: 2014-07-18
Komentarze (0)
Dodaj komentarz