Czego powinieneś oczekiwać od PMS-a?

Każdy obiekt noclegowy jest wyjątkowy, każdy ma inną specyfikę i potrzeby. Program hotelowy powinien móc się dostosować do cech indywidualnych i wymogów obiektu. Winien też się rozwijać i dopasowywać do aktualnych trendów na rynku i zmieniających się potrzeb konsumentów.

Taki jest właśnie NFHotel, mobilny, elastyczny i wciąż udoskonalany, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

Co nas wyróżnia?

  • działanie w chmurze obliczeniowej, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia;
  • responsywność- NFHotel dostosuje się do każdego ekranu, na którym jest wyświetlany
  • szybkie połączenia API- nasz najwyższej jakości kod gwarantuje najlepsze czasy połączeń na rynku;
  • niezwykle elastyczny cennik- pozwoli ustawić różnorodne plany cenowe obejmujące sezony, restrykcje, rabaty, dopłaty procentowe.

Nowoczesne i wszechstronne narzędzie

NFHotel sprawdzi się zarówno w niewielkim rodzinnym pensjonacie, średniej wielkości hotelu, czy dużym kompleksie dysponującym apartamentami, czy domkami.

Różnorodne funkcjonalności zapewniają wybór tych, które będą potrzebne w danym miejscu.Intuicyjna obsługa pozwala szybko opanować program, nawet niedoświadczonym pracownikom.

Program hotelowy (https://nfhotel.pl/)  powinien ułatwiać i usprawniać wykonywanie obowiązków. Dzięki asystentowi rezerwacji wprowadzanie rezerwacji wraz z wysłaniem potwierdzenia do gościa zajmuje mniej niż minutę. Dzięki silnikowi rezerwacji na stronie www i połączeniu channel managerem z portalami rezerwacyjnymi, rezerwacji jest więcej i same wpadają do kalendarza.

NFHotel to nie tylko świetne oprogramowanie, ale też ludzie, którzy je tworzą. Nasi programiści wciąż wprowadzają udoskonalenia aplikacji i nowe funkcjonalności, o które proszą nasi klienci. Nasz dział supportu zawsze odpowie na wszystkie pytania i pomoże w każdej potrzebie.Zapewnij swojemu obiektowi najlepsze rozwiązanie na rynku!

Dodano: 2022-05-23 15:49:00