Dobry Hotel w Świeradowie - Zdroju

Świeradów Zdrój zlokalizowany w Górach Izerskich jest jedną z najciekawszych miast na Dolnym Śląsku. Wypoczynkowy i przyjazny nastrój uzdrowiskowej miejscowości ściąga do siebie nie tylko fanatyków górskich wędrówek, ale również (a może przede wszystkim) ludzi chcących oderwać się od pędu powszedniego życia.
Wprawni kuracjusze wiedzą, jak duże znaczenie dla relaksu ma znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego. Mało, które hotele w Świeradowie Zdrój są w stanie zadowolić jakością oferowanych usług. Z tej przyczyny warto przeznaczyć więcej czasu i wyłonić ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
Jedną z najbogatszych propozycyj w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Ten XIX-wieczny budynek położony blisko ścisłego centrum był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Obecnie razem z innym obiektem tworzy niezwykły zespół noclegowy wyposażony między innymi w komfortowe Spa , ekskluzywną restauracje, czy też klub muzyczny. Całość ma na celu zadbać o wypoczynek ciała, a także ducha. Cottonina oddaje do dyspozycji wczasowiczów 18 pierwszorzędnie urządzonych pokoi w zmodernizowanej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje klasy Deluxe, a także 39 pokoi znajdujących się w nowo postawionym hotelu Mineral SPA.
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój umiejscowiony w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Dom Zdrojowy i Hala Spacerowa.
Zaczynając przeglądanie pakietów, jakie oferują hotele Świeradów Zdrój warto rozpocząć od zapoznania się z pakietami urlopowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz