Jak spędzić walentynki - garść pomysłów dla zakochanych

Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym możesz dobitnie pokazać swojej drugiej połówce, że Ci na niej zależy. To moment na zrobienie czegoś, na co zazwyczaj nie macie czasu. Nie wiesz, co robić w walentynki? Szukasz pomysłu na to, żeby wyrazić swoje uczucia najbliższej osobie? W naszym poradniku znajdziesz garść ciekawych pomysłów. Dowiesz się:

  • gdzie wyjść w walentynki
  • jak ciekawie spędzić wspólnie czas w dzień zakochanych
  • jak wydłużyć święto 
  • co wybrać na prezent dla dwojga 

Gdzie wyjść w walentynkowy wieczór?

Dzień 14 lutego od wielu lat kojarzy się dobrze wszystkim zakochanym. Ten dzień to nie tylko okazja na wyjawienie swoich uczuć osobie, która nie była ich świadoma. To także okazja na utrwalenie relacji w wieloletnią miłością.

Bardzo popularnym sposobem na spędzenie wieczoru walentynkowego jest wspólne wyjście. Na romantyczną kolację możecie wybrać się do ulubionej knajpki lub wykwintnego eleganckiego lokalu. Niezależnie od tego, czy planujesz wypad do knajpki za rogiem, czy do sąsiedniego miasta, pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji. Wspólna romantyczna kolacja to popularny sposób na ten czas, dlatego lokale mogą być tego dnia pełne.

A może zrezygnuj z restauracji i pójdź własną drogą? Wybierz spacer po mieście albo wycieczkę do lasu. Ciekawym i dobrym pomysłem będzie wyjście do kina, teatru lub na koncert. Jeśli lubicie sport, może wspólne ćwiczenia na siłowni będą ciekawym wstępem do dalszych atrakcji. Endorfiny wydzielone w czasie wysiłku fizycznego mogą być otwarciem na wieczór pełen ciekawych doznań.


Jak wydłużyć święto zakochanych?

Co robić w walentynki? Możesz potraktować ten termin tylko jako umowny i wskazujący na pewną tradycję. Nie musisz właśnie tego dnia na siłę organizować wyjścia. Żeby spędzić ten czas w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób, możesz przełożyć go na inny termin. To pozwoli Ci wydłużyć okres świętowania nawet na kilka dni.

Ciekawym pomysłem na spędzenie walentynek będzie wspólna wycieczka do SPA lub wypada na narty. Możesz zarezerwować miejsce na inny termin, a wieczór 14 lutego będzie momentem oznajmienia drugiej połówce Twoich planów. Świetna zabawa będzie trwała dłużej, a wypad w luźniejszym terminie okaże się tańszy i przyjemniejszy.

Jak ciekawie spędzić wspólnie czas w dzień zakochanych?

Drogie wypady i wykwintne restauracje to tylko jedna z dróg do celu. Nie musisz wydawać fortuny, żeby spędzić miło czas. Jeśli na zewnątrz jest za zimno na romantyczny spacer, nie wychodź z domu. Możesz spędzić ten wieczór w domowym zaciszu i wcale nie będzie on gorszy jakościowo od drogiego wyjścia. Ważne jest, żebyś miał świetny pomysł i poświęcił trochę wysiłku na jego realizację.

Dobra kolacja w walentynki bez wydawania majątku? To znakomite rozwiązanie sytuacji i gwarancja świetnej zabawy. Wystarczy, że weźmiecie się za wspólne gotowanie. Przygotujcie całą kolację wspólnie z przygotowanych wcześniej składników. Możecie posiłkować się przy tym programem kulinarnym, filmikiem w internecie, albo spontanicznie podejść do gotowania bez planu. Czy to, co przygotujecie, będzie jadalne? To nie ma znaczenia. Ważniejsza jest świetna wspólna zabawa.

Możesz też zaproponować swojej drugiej połówce intymniejsze doznania. Delikatny masaż to niezapomniany i świetnie spędzony czas. Nie musisz być mistrzem i znać technik masażu tajskiego. Wystarczy puścić nastrojową muzykę, przygotować oliwkę i świeże ręczniki. Stołem do masażu może być odpowiednio przygotowane łóżko w sypialni. Jeśli zadbasz o olejki aromatyczne i świeczki, z pewnością zyskasz przychylność i uznanie u drugiej połówki.


Co wybrać na wyjątkowy prezent dla dwojga?

Wiele par sprawia sobie prezenty w tym dniu. Podarunek pozwoli na dłużej zachować miłe wspomnienia. Co wybrać na idealny prezent? Zastanów się, czy najlepszym sposobem nie będzie zakupienie prezentu dla was obojga. Co to może być?

Oboje ostrzycie sobie zęby na każdy weekendowy maraton filmowy? Uwielbiacie wspólnie oglądać seriale i chłoniecie sezon za sezonem? Dobrym pomysłem może być zakup telewizora o znakomitych parametrach. Możecie zaplanować wspólnie taką inwestycję. Alternatywnym rozwiązaniem będzie przygotowanie jej jako niespodzianki. Po prostu zamów telewizor, wybierz film i zaskocz najbliższą osobę seansem na nowym sprzęcie.

Telewizor nie jest jedynym prezentem, z którego skorzystacie wspólnie. Pod linkiem https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-na-walentynki.bhtml znajdziesz wiele inspirujących produktów, które umilą wam nie tylko ten szczególny wieczór.

Szykując niespodziankę i organizując wspólne walentynki, pamiętaj, że to święto zakochanych. Założeniem jest to, żeby świętować we dwoje i okazać sobie wzajemnie uczucie. Dlatego nie patrz na to święto przez pryzmat mediów społecznościowych i konieczności pochwalenia się znajomym. Co z tego, że zjecie wspaniały i bardzo drogi obiad we włoskiej restauracji, skoro oboje wolicie tajskie posiłki z jednorazowych opakowań. Ten czas powinien być dla was, dlatego spędźcie go tak, żeby go dobrze zapamiętać.


Dodano: 2023-01-26 16:21:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz