Niezobowiązująco o potencjale konferencyjnym Niechorza

Ogólnie rzecz biorąc klientela biznesowa to dla branży turystycznej w małych miejscowościach nad morzem dodatek do tego, co zostawiają urlopowicze w sezonie letnim. Jednak ten dodatek systematycznie rośnie, o czym w Niechorzu najlepiej świadczy postępująca rozbudowa obiektów noclegowych, w tym pod kątem zaplecza konferencyjnego.

Kiedyś Niechorze mogło zaoferować organizatorom konferencji właściwie wyłącznie małe sale, które bardziej przypominały szkolne klasy niż obiekty konferencyjne z prawdziwego zdarzenia. Dziś sytuacja prezentuje się już o wiele lepiej, da się znaleźć nawet miejsca mieszczące blisko 200 osób, bogato wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia. Przyciemniane/zasłaniane szyby, rozwijane ekrany, kilka typów rzutników multimedialnych, nagłośnienie, szybki internet, wygłuszenie pomieszczenia na dźwięki z zewnątrz… Takie konferencje Kraków by się nie powstydził.

Więcej wiadomości na temat organizacji konferencji, bazę centrów konferencyjnych z całej Polski i konkretne oferty można znaleźć na stronie internetowej http://konferencje.net.pl/.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz