Ośrodek Wypoczynkowy KOMANDOR

Ośrodek Wypoczynkowy KOMANDOR w Pogorzelicy realizuje przyjęcia weselne od 80 do ponad 250 osób. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny szef kuchni oraz indywidualne podejście do każdej młodej pary, na jakie można tu liczyć to gwarancja udanej uroczystości, która zadowoli wszystkich gości.

Na weselnych biesiadników czekają tu duża, profesjonalnie i kompleksowo przygotowana sala o powierzchni 660m2, pięknie udekorowane stoły i parkiet do tańczenia o powierzchni 150m2. Ośrodek zapewnia pełną obsługę przez całą noc, aż do godziny 5:00 rano i nie pobiera tzw. opłaty korkowej za własny alkohol.

Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się także specjalnie wydzielone miejsce dla dzieci, tzw. „Klub Małego Komandora”, oddalony o zaledwie 30 m od sali, który jest namiotem plażowym z wieloma ciekawymi atrakcjami i animacjami dla maluchów. Do dyspozycji weselników, nie zabraknie również letniej werandy o powierzchni 100 m2, na której można także zorganizować ceremonię zaślubin.

Ośrodek Komandor pomóc może ponadto przy wyborze tortu, wiązanki ślubnej, oprawy muzycznej, wynajmie autokarów dla gości czy dekoracji sali, kościoła i samochodu.

Bogato i różnorodnie skomponowane menu, pozostawia parze młodej szeroki wybór potraw na pierwsze i drugie danie, surówek, zimnych zakąsek, czterech gorących kolacji, napojów i menu poprawinowego, zawierającego również śniadanie.

Dodatkowo, w ofercie „Komandora” znajdują się także takie atrakcje jak: fontanna czekoladowa, wiejski stół z wyrobami regionalnymi z całej Polski, pokaz sztucznych ogni, przygotowanie drobnych prezentów dla gości, wynajem barmana do serwowania drinków, wynajem limuzyny lub bryczki i wiele innych, indywidualnie ustalanych kwestii.

Koszt wesela jednodniowego zaczyna się już od 120 zł, zaś dwudniowego od 180 zł za osobę. Ośrodek „Komandor”, w ramach prezentu ślubnego oferuje również młodej parze noc w luksusowym apartamencie, ze śniadaniem podanym do łóżka. Również dla rodziców i gości przygotowywane są specjalne ceny noclegów, uzależnione od standardu i ilości zakwaterowanych.

Ośrodek Wypoczynkowy „Komandor” to w kilku słowach kompleksowa, profesjonalna obsługa, szeroki wachlarz możliwości, piękne, nadmorskie położenie i pełne wsparcie w organizacji tego najważniejszego dla zakochanych dnia.

Dodano: 2015-07-06
Komentarze (0)
Dodaj komentarz