Pobierowo

W Pobierowie, turyści mogą czuć się bezpiecznie na 400 metrach strzeżonej plaży. Teren pod opieką ratowników wyposażonych w pełni profesjonalny sprzęt, rozciąga się między zejściami przy ul. Mickiewicza do ul. Jana z Kolna. Przynajmniej trójka dyżuruje codziennie, w sezonie, od 10:00 do 18:00. Czujne oczy ratowników pilnują również 100 metrowego kąpieliska na wschód od zejścia z ul. Ciechanowskiej.

Osoby niepełnosprawne komfortowo skorzystają z plaży przy ul. Jana z Kolna. Dzięki stosownie zaprojektowanemu zjazdowi technicznemu oraz pobliskiemu parkingowi dla specjalistycznych pojazdów, ograniczenia ruchowe nie przeszkodzą w korzystaniu ze słońca i morskiego klimatu.

Właściciele psów powinni pamiętać o zejściach nr 32 i 43 przy ul. Granicznej i Ciechanowskiej. Oba posiadają strefy spacerów z czworonogami (odpowiednio 100 i 300 metrów). Na pozostałych plażach Pobierowa, od początku czerwca do końca września (podobnie jak w pozostałych miejscowościach gminy Rewal) obowiązuje zakaz wprowadzania jakichkolwiek zwierząt.

W wakacje, nie brakuje dodatkowych atrakcji dla osób w różnym wieku. Od zjeżdżalni, dmuchanych trampolin i zamków, przez turnieje sportowe, do nocnych dyskotek i imprez.

Dodano: 2015-08-06
Komentarze (0)
Dodaj komentarz