Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Niechorza do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Niechorza, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Niechorzu bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:15:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 09:33

Mamy okazję korzystać z programu już od pewnego czasu i w naszym pensjonacie sprawdza się bardzo dobrze. To wygodny program, łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania, bezpłatny. Bardzo upraszcza nam zarządzanie. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 09:35

Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, a najbardziej komunikator i przypominacze, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach. Rezerwacje dodaje się w mgnieniu oka, więc wszystko odbywa się tak szybko, a w dodatku bezbłędnie, a to dla nas bardzo ważne.

Dodaj komentarz