SPA w Niechorzu

(6)

Jeśli udając się na urlop myślisz by solidnie wypocząć, wybierz jeden z noclegów ze SPA w Niechorzu. Jednym z najpopularniejszych jest Jantar SPA. Oferuje przeróżne zabiegi relaksacyjne dla ciała i umysłu. Jednym z częściej wybieranych jest kąpiel w solance, która ma udowodnione właściwości prozdrowotne. Saunę, jacuzzi, masaże znajdziesz też w wielu innych obiektach w Niechorzu. To super propozycja na wczasy dla seniorów lub weekendowy wypad. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do SPA w Niechorzu

Niechorze jako miejscowość nadmorska bardzo chętnie jest wybierana na wypoczynek. Przyjeżdżają tu nie tylko rodziny z dziećmi. Walory miejscowości doceniają także turyści zagraniczni, a szczególnie seniorzy, sportowcy i osoby potrzebujące regeneracji.
Spacery nad brzegiem morza korzystnie wpływają na układ oddechowy. Zimna morska woda ma zbawienny wpływ na układ krwionośny i działa relaksująco. Chodzenie po piasku to też świetny masaż dla osób. 

Natura stworzyła wiele cudowności, byśmy mogli wypocząć, ale dużo mają też do zaoferowania ośrodki SPA w Niechorzu.

Czego możesz się spodziewać po SPA w Niechorzu

Mimo, że jest to całkiem niewielka miejscowość obiekty z zabiegami wellness nie ustępują większym miastom jak Rewal czy Kołobrzeg. Jednym z najpopularniejszych ośrodków jest Jantar SPA, Sandra SPA i Puchacz SPA. Znajdziesz tu szeroka ofertę zabiegów na całe ciało, masaże oraz przeróżne rytuały odprężające i upiększające. To też jacuzzi i baseny, a w nich kąpiele solankowe i z minerałami. 

By dopełnić prozdrowotne zabiegi, SPA w Niechorzu oferuje też wyżywienie, specjalnie dobrane by wspierać regenerację. Wiele ośrodków oferuje specjalne turnusy uzdrowiskowe, pakiety pobytowe. Ceny podczas takiego pobytu będą na pewno korzystniejsze. Zapraszamy!

Czy w Niechorzu są hotele ze SPA?

Tak, najpopularniejsze to Jantar SPA, Puchacz SPA, Sandra SPA, hotel Amber Park.

Jakie zabiegi są polecane w SPA w Niechorzu?

Znajdziesz tutaj kąpiele solankowe, kąpiele jacuzzi, saunę parową i na podczerwień, a także liczne masaże i peelingi.

Ile kosztuje pobyt w SPA w Niechorzu?

Zazwyczaj pakiety SPA kupuje się dodatkowo, poza noclegiem. Nocleg w hotelu to koszt około 200 zł/dobę. Za pól godzinny masaż zapłacisz około 100zł. Basen i jacuzzi zazwyczaj są w cenie pokoju.

Wyślij zapytanie